Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Nápověda k používání katalogu a seznamů

V současné době je možno použít k vyhledávání knih tři cesty - buď seznamy, nebo pomocí hledání podle kriterií. Třetí možností je fulltextové prohledávání, vyhledávací dialog je k dispozici v pravém horním rohu na všech stránkách. Nejprve byla použita technologie Morfeo od Centrum.cz, v současné době se používá technologie od Google.

Snažila jsem se vytvořit stránky, aby na nich bylo ovládání co nejjednodušší a co nejvíce intuitivní.


Knihy lze vyhledávat i podle začátku příjmení, křestních a druhých jmen a také názvů jednotlivých příběhů i svazků. Také lze vybrat konkrétní měsíc. Můžete si nastavit jaké množství nalezených knih chcete najednou zobrazovat.
Také jsem připravila seznamy knih podle různých kritérií.

Pokud narazíte na problém, ozvěte se na juk@centrum.cz . Stejně tak jsou na této adrese vítány připomínky a náměty k rozšíření. Pokud chcete, můžete použít i webového formuláře.

Pohodlné vyhledávání a příjemné čtení vám přeje Jana


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 16159
Denní počet: 1
Počítáno od: 13.09.2000

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace