Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Peggy Nicholsonová

Zobrazuji údaje o autorce Peggy Nicholsonová - Nicholson, Peggy


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1993/3Special1 G DHartzová a FlowersValentinky 1993Pan Flowers se vetře do Joanniny televizní show, aby propagoval svou knihu „101 rad, jak získat srdce ženy svých snů“ A uzavře s diváky sázku, že do Valentinek získá přesně podle těchto rad Joannino srdce.
1994/1Romance64 D Prostě a jasněV městečku West Darmouth to vře, protože místní obyvatelé se nemohou dohodnout: bude se stavět nová škola nebo ne? Kelly a Davida spojuje zájem o zlepšení života v obci, ale také pocit hořkého zklamání z předchozího manželství. Dokážou k sobě najít cestu?
1996/7Romance181 A Pravda o GeorgeoviCameron Benson je strašně rozzlobený na Eliho Trouta. Ten padělala dopis, podle něhož je George Washington zrádce. Troutova neteř Meeka dobře ví, že to byl jenom žert, ale copak je se vzteklým Bensonem rozumná řeč?

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam autorek začínajících na Ni

Na seznam autorek od písmene N

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2879
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace