Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Lynna Banningová

Zobrazuji údaje o autorce Lynna Banningová - Banning, Lynna


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2008/9Historická romance228 W Křižácká dívkaSorája al-Din je mladá žena bažící po odplatě za smrt svého strýce. S notnou dávkou drzosti se v chlapeckém přestrojení vetře do služeb křižáka ve službách anglického krále a nic ji nemůže zastavit.
Marc de Valery si jako jeden z mála rytířů uvědomuje zbytečnost válčení. Rozhodne se vrátit domů a jeho poslední povinností je ochránit krále Richarda na utajené riskantní cestě zpět do rodné Anglie.
Cesta s Markem de Valerym vezme Soráje veškeré jistoty, které doposud měla. Musí zápasit s nebezpečnými zvědy, se strázněmi cesty, ale především se svým vlastním srdcem. Podaří se jí odolat čestnému rytíři, jemuž přísahala krutou pomstu?
2012/5Historická romance340 W Templářova vyvolenáNeohrožený, v mnoha bojích zocelený bojovník a člen rytířského řádu templářů Reynaud už dávno zapomněl, jak příjemné je pobývat ve společnosti krásné ženy. Teprve když se po mnoha letech vrací do Granady, kde vyrůstal společně s Leonor, a setkává se s ní, začíná si uvědomovat nejenom její ženskost, ale i statečné chování.
Do Granady přijíždí splnit své templářské poslání, které mu velí podniknout nebezpečnou cestu, na níž ho k jeho nelibosti doprovází právě Leonor. Každým dnem jsou si však oba mladí lidé stále blíž, každým dnem a každou nocí. Jejich rodící se vzájemná láska by je ale mohla uvrhnout do neštěstí…

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam autorek začínajících na Ba

Na seznam autorek od písmene B

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2672
Denní počet: 1
Počítáno od: 15.09.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace