Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Linda Lewisová

Zobrazuji údaje o autorce Linda Lewisová - Lewis, Linda


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2000/11Fantazie25 FR V přestrojeníZachary Steele je svědomitým agentem Celní správy a nikdy nezapomíná, že se s podezřelou nesmí v žádném případě osobně zaplést. I když tou podezřelou je přitažlivá, ale autoritativní drobná blondýnka Chloe Betancourtová.
Chloe nemá o Zacharyho pravém poslání nejmenší tušení a zajímá ji jediné: jak to jen nastražit, aby se Zachary chytil do pasti a mohla si s ním prožít krátký románek...
2001/1To nejsladší2 J Roztomilá nevěstaTravis Rule je nejbohatším mužem v Texasu, ale stojí před rozhodnutím, zda splní matčino přání - každý muž v rodině Ruleů se totiž ožení do svých pětatřicátých narozenin, nebo zůstane starým mládencem. A kde jinde by měl tak rychle hledat nevěstu než ve svém vlastním domě?

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam autorek začínajících na Le

Na seznam autorek od písmene L

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2768
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace