Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Jamie Dentonová

Zobrazuji údaje o autorce Jamie Dentonová - Denton, Jamie


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2001/2Fantazie31 FR Valentýn na objednávkuCait Sullivanová už má dost psaní o výstavách květin a podobných hloupostech. Šéfredaktor novin, kde je zaměstnaná, ji prostě podceňuje - zatímco ona v sobě cítí schopnost stát se velkou reportérkou a přinášet čtenářům závažná odhalení. Proto když se dozví o agentuře provozující zřejmě velmi podezřelou činnost, Cait se jako ohař pouští po stopě, která ji dovede k Jordanu McBrideovi. Je architektem, jak o sobě tvrdí, nebo protřelým podvodníkem a gigolem? Cait si musí hlavně přiznat, že je to velmi přitažlivý muž se smyslem pro romantiku...
2002/6Sexy!11 SE Noci nepříteleChase Bracken má vyřešit zapeklitý případ svého bývalého kolegy, údajně zrádného agenta FBI. Jediným pojítkem mezi ním a zbytkem světa je jeho přitažlivá sestra, doktorka Dee Romineová.
Chase ví, že jejím prostřednictvím může dosáhnout úspěchu a je pro to odhodlaný udělat všechno... Když zjistí, že jedinou možností je Dee svést, nezaváhá ani na okamžik. Tím spíše, že i Dee má pro nového souseda slabost, takže ho ochotně nechá vstoupit do svého života i do své ložnice. Jak uspěje Chase jako agent? A jak jako milenec?

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam autorek začínajících na De

Na seznam autorek od písmene D

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2743
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace