Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Jacqueline Navinová

Zobrazuji údaje o autorce Jacqueline Navinová - Navin, Jacqueline


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2000/11Historický special1 W BVánoční vdavkyŠlechetná srdceMladá šlechtična Olivia unesla svého osiřelého synovce ze spárů proradného poručníka. I s nemluvnětem se teď skrývá na hradě Thalsbury a vydává se za služebnou. Hradní pán však tuší, že je něco v nepořádku. Jak dlouho se Olivii podaří balamutit všemi milovaného lorda Williama?
2002/11Historická romance72 Z Panna a bojovníkNejtěžší je vybojovat boj v nitru. Lucien de Montregnier to ví, neboť denně svádí boj s démony ze své minulosti. Teď ale díky udatnosti v boji získal nečekaný trumf - Alaynu z Avenfordu, sice dračici, ale s dobrým srdcem, která jediná by ho snad dokázala zachránit před jeho největším nepřítelem, jím samým.
Alayna ovdověla dřív, než se stačila stát manželkou, a teď je součástí Lucienovy válečné kořisti. Ovšemže jím Alayna pohrdá. Jak je tedy potom možné, že už pouhý pohled na něj jí probouzí žár v srdci?

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam autorek začínajících na Na

Na seznam autorek od písmene N

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2935
Denní počet: 1
Počítáno od: 29.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace