Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Elizabeth Whiteová

Zobrazuji údaje o autorce Elizabeth Whiteová - White, Elizabeth


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2010/1Historická romance277 Z Zamilovaný špionCamilla Beaumontová je sice ještě velmi mladá, ale v situaci války Severu proti Jihu má už jasno – je abolicionistka. A pro své přesvědčení také něco dělá. Společně se sloužícími z otcovy domácnosti pomáhá pašovat černochy na území Unie. Při jedné noční akci se setkává s mužem, který je jí později představen jako duchovní Gabriel Leland.
Camilla mu zpočátku nedůvěřuje, třebaže ji velice přitahuje a její babička mu projevuje nezvyklou důvěru. V dramatických situacích, v nichž se spolu s Gabrielem postupem času ocitá, však poznává jeho statečnost a odvahu, a když se dozví, kdo je Gabriel ve skutečnosti, mizí její nedůvěra docela. Může se do něj ale zamilovat, když své srdce ještě jako dívenka zaslíbila jinému?

PLUS BONUS NAVÍC: příběh z historie!
(Bronwyn Scottová: Vídeňský valčík)

Počet zobrazených záznamů: 1

Na seznam autorek začínajících na Wh

Na seznam autorek od písmene W

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1920
Denní počet: 1
Počítáno od: 11.01.2010

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace