Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Elisabeth Hobbesová

Zobrazuji údaje o autorce Elisabeth Hobbesová - Hobbes, Elisabeth


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2017/7Historická romance464 W Prohraný polibekOvdovělá lady Eleanor Peytonová se rozhodla žít sama ve zděděném domě na skalnatém ostrůvku. Od mužského světa se odřízla do chvíle, kdy poznala Williama Rudhalea.
Tento správce Eleanořina otce ji upoutá od jejich prvního setkání, ovšem jeho společenské postavení je zcela odlišné od toho jejího.
Postupem společně stráveného času na otcově panství je oběma jasné, že se vzájemně milují, a William začíná litovat své neuvážené sázky. Podaří se mu přesvědčit Eleanor o svém upřímném citu dříve, než bude pozdě?
2020/5Historická romance532 W Falešný rytířKdyž se Aelfhild v klášteře dozví, že si normanský rytíř přijel pro její paní, aby se za něj provdala, obává se, že by to Sigrun nepřežila. Rozhodne se tedy, že se za ni bude vydávat. To ovšem netuší, že se do zmrzačeného a zjizveného rytíře Guie během nebezpečné cesty do jejich domova nedaleko Yorku zamiluje.
Třebaže si neustále opakuje, že Gui je nepřítel, nedokáže mu odolat, a i když se jí podaří ochránit její paní, své srdce před Guiem neochrání…

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam autorek začínajících na Ho

Na seznam autorek od písmene H

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 670
Denní počet: 1
Počítáno od: 24.07.2017

Poslední modifikace 27.05.2020, 21:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace