Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Carolyn Greeneová

Zobrazuji údaje o autorce Carolyn Greeneová - Greene, Carolyn


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2003/12Romance578 A Manžel k VánocůmPro Tuckera Maddocka nejsou Vánoce zrovna nejoblíbenějším obdobím roku, a tak není divu, že je chce strávit sám někde v ústraní. Vrací se do míst svého mládí a setkává se s velmi přátelskou a rozvětvenou rodinou. Ale objevuje se před ním jeden velký problém - Přitažlivá Ruth Marshová, která se mu pomalu, ale jistě dostává pod kůži!
2011/12Special na přání182 H AManžel k VánocůmHost na svátkyPro Tuckera Maddocka nejsou Vánoce zrovna nejoblíbenějším obdobím roku, a tak není divu, že je chce strávit sám v ústraní. Vrací se do míst svého mládí a setkává se s velmi přátelskou a rozvětvenou rodinou. Ale objevuje se před ním jeden problém - přitažlivá Ruth Marshová, která se mu pomalu, ale jistě dostává pod kůži!

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam autorek začínajících na Gr

Na seznam autorek od písmene G

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2410
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace