Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Ashley Summersová

Zobrazuji údaje o autorce Ashley Summersová - Summers, Ashley


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1998/3Desire263 M Na křídlech láskyKaty Lawrencová nepatřila mezi ženy, které se bezhlavě vrhají do dobrodružných vztahů s muži. Její zlomené srdce však po určité době volalo po odreagování. Vtom se objevil přitažlivý muž jménem Thomas Logan. Měl silné osobní kouzlo a nebyl zvyklý na to, aby ho ženy odmítaly.
2000/11Vánoční desire10 LV Láskyplný dotekObjevila se jednoho zimního dne na prahu Samovy chaty. Byla sama, promrzlá a vyčerpaná. Sam, zklamaný sobeckou zradou své bývalé ženy, v přítomnosti krásné neznámé znejistěl. Téměř se zdálo, že se mu do života vrátila láska, to však ještě netušil, jaké tajemství před ním jeho půvabný nezvaný host skrývá...
2002/4Desire486 M V zajetí krásyKdyž se Clint Whitfield po dvou letech nepřítomnosti vrátil do svého sídla v Texasu, netušil, že ve vlastním domě překvapí půvabnou rusovlásku Reginu Flynovou. Ta se sama ustanovila správkyní jeho opuštěného domu poté, co plameny pohltily její vlastní domov. Nečekala, že jejím neznámým klientem je mladý přitažlivý veterinář, který se po tragické smrti manželky zcela uzavřel do sebe. Podaří se Regině znovu probudit v Clintově srdci vřelý cit a víru v lásku?

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam autorek začínajících na Su

Na seznam autorek od písmene S

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2817
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace