Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - edice Vánoční desire

Zobrazuji údaje o edici Vánoční desire


 měsíc   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
1998/101 KV Pamela Macaluso (Macaluso, Pamela)Snoubenka na objednávkuHolly bolí srdce při pomyšlení, že bude muset Jessovi vrátit zásnubní prsten. Ale byla to přece jenom obchodní dohoda, že bude předstírat jeho snoubenku... Nebo ne?!
1998/102 LV Christine Pacheco (Pacheco, Christine)Vánoční zázrakOd té doby, co jí byla doručena přesně na Štědrý den žádost o rozvod, Meghan Vánoce neslaví. Když jí letos v předvečer vánočních svátků sněhová bouře přivede na práh neznámého, ale přitažlivého muže, nenapadne ji, že právě on bude tím nejkrásnějším vánočním dárkem.
1998/113 KV Amy J. Fetzerová (Fetzer, Amy J.)Láska ze zkumavkyTěhotná Tessa rozhodně nepočítala, že se někdy setká s člověkem, který bude tvrdit, že je dárcem spermatu ze spermabanky. A ten - navíc ještě hrozně přitažlivý muž - chce prý být starostlivým otcem!
1998/114 LK Barbara McMahonová (McMahon, Barbara)Nadílka od kovbojeSvědomitá a trochu škrobená bankovní pracovnice Deb není žádná pubertální dívčina, ale zdá se, že pohledný kovboj Dusty Wilson poboří všechny její zábrany...
1999/115 KV Anne Eamesová (Eames, Anne)Vánoční únosCash byl vždycky jako šéf firmy důsledný a nesmlouvavý. A stejně důsledně trval na tom, aby jeho nová personální manažerka Carrie začlenila do firemního sborníku nařízení, že zaměstnanci spolu nesmějí chodit. Považoval to za výborný nápad - ale jen do té doby, než s temperamentní a ohnivou rudovláskou Carrie strávil úžasnou noc.
1999/116 LV Jennifer Greeneová (Greene, Jennifer)Vánoční kouzloMaggie Fletcherová má nehodu, po které trpí menší ztrátou paměti - nevzpomíná si na nic, co se stalo posledních čtyřiadvacet hodin. Šerif Andy Gautier se jí snaží pomoct, ale uprostřed předvánočních příprav, sváteční nálady, vánočních ozdob a jmelí je pro něj skutečně těžké soustředit se na práci. Maggie v něm probouzí spíš touhu vytvořit si nějaké společné a velmi žhavé vánoční vzpomínky. Nebude ale odhalení Maggiina malého tajemství znamenat konec jejich pohádkové lásky?
1999/127 KV Susan Crosbyová (Crosby, Susan)Vrcholné pokušeníBen a Leslie se dokázali rozvést jako dospělí lidé: klidně a důstojně. Když se však na Štědrý večer ocitnou spolu v opuštěném srubu, předsevzetí vezmou za své. Přitažlivost mezi nimi nevyhasla. Náhle mají spoustu problémů... nebo novou naději?
1999/128 LV Shawna Delacorteová (Delacorte, Shawna)Polibek o VánocíchChance Fowler je bohatý syn průmyslového magnáta. Díky tomu, že na veřejnosti vystupuje jako playboy, jsou mu neustále v patách novináři. Jednoho dne na útěku před fotografem na ulici obejme a políbí Marcii Roperovou. Nikdo z nich nedokáže na polibek zapomenout, a protože Marcie při polibku ztratila balíček s účtem, Chance jí balíček vrátí. Je tak vytrvalý, že si nakonec získá Marciinu lásku.
2000/119 KV Elizabeth Bevarlyová (Bevarly, Elizabeth)Doktor k VánocůmVánoce jsou za dveřmi, ale milá a dobrosrdečná servírka Mindy se z nich může jen těžko radovat. Je sama, těhotná, navíc bez prostředků a bez střechy nad hlavou. Jako zázrakem však potká dva lékaře, kteří pro ni mají neobvyklý vánoční dárek...
2000/1110 LV Ashley Summersová (Summers, Ashley)Láskyplný dotekObjevila se jednoho zimního dne na prahu Samovy chaty. Byla sama, promrzlá a vyčerpaná. Sam, zklamaný sobeckou zradou své bývalé ženy, v přítomnosti krásné neznámé znejistěl. Téměř se zdálo, že se mu do života vrátila láska, to však ještě netušil, jaké tajemství před ním jeho půvabný nezvaný host skrývá...
2000/1211 KV Zena Valentineová (Valentine, Zena)Milenci mezi hvězdamiMěli se rádi už jako děti. Tragická nehoda a kruté nedorozumění je rozdělily na celých dvanáct let. Najednou vpadl Kale Noble znovu do Jessiina života. Byla to opravdu láska, která překoná bolest a zlobu, nebo jen sen, který se jim zdál?
2000/1212 LV Leanne Banksová (Banks, Leanne)Loganovo prokletíLoganové byli profesionálně vždy velmi úspěšní, ale nad jejich osobním životem jako by visela kletba - žádný Logan si nedokázal udržet milovanou bytost. I Brock Logan už na lásku dávno rezignoval, a tak ho ani ve snu nenapadlo, že by se někdo jako Felicity chtěl s jeho neradostným osudem poprat…
2001/1213 KV Anne McAllisterová (McAllister, Anne)Pouto nejsilnějšíMary McLeanová Guse Holta milovala celým svým srdcem a věřila, že i on touží po domově a společné budoucnosti. Týden před svatbou jí ale zavolal, že se ženit nemůže a zmizel z jejího života na dvanáct let. Nyní je tu zase, ale zdá se, že je to jiný člověk. Zůstal mu jeho šarm, ale ten neklid a nestálost zmizely. Ale tentokrát je Mary neoblomná a už Gusovi nechce znovu uvěřit. Gus se však nevzdává, je rozhodnutý přesvědčit Mary, že se změnil a že dozrál pro manželství.
2001/1214 LV B. J. Jamesová (James, B.J.)Čekání na štěstíVrátit se po osmnácti letech do rodného jižanského městečka, které ji kdysi vyštvalo, to chce odvahu. A Maria Elena Delacroixová ji má. Nyní je velmi známou novinářkou a všichni se tváří, že si už nepamatují, kolik ústrků a příkoří musela zažít jako dítě pro svůj nemanželský původ. Co je však nejdůležitější - její životní láska Jericho Rivers zůstal svobodný. Že by na ni čekal? A že by stejně jako ona toužil už konečně založit rodinu?

Počet zobrazených záznamů: 14

Na seznam všech edic


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 5166
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace