Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Anne Gracieová

Zobrazuji údaje o autorce Anne Gracieová - Gracie, Anne


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2002/4Historická romance57 W Dvojitý únosKate Farleighová je udivena, když se před jejími dveřmi objeví lady Cahillová a nabízí jí pomocnou ruku jakožto její kmotřenka. Ještě víc ji překvapí, když stará dáma nedbá jejího odmítnutí a unese ji ve svém kočáru. Skutečný důvod šlechetné nabídky je Kate jasný, jakmile se ocitne v zanedbaném venkovském sídle jejího vnuka Jacka Carstairse.
Jack utrpěl několik vážných zranění na španělském bojišti v anglo-francouzské válce, byl vyděděn vlastním otcem, a ještě ke všemu ho opustila snoubenka. Nedokázal se s těmito strázněmi osudu vypořádat, a tak se uzavřel do samoty, v níž mu zbyl jedině věrný sluha a láhve dobrého alkoholu. S tím se Kate ovšem rozhodne rázně skoncovat a Jack si musí dát velký pozor, aby se jí nepodařilo udělat z něj zase slušného člověka...
2004/12Historická romance121 W CK Vánocům chci tatínkaPřekvapení k VánocůmMladé vdově Ellii uprostřed vánice kdosi zabuší na dveře chaloupky, kterou obývá se svou dceruškou. Zraněný mladý muž, kterého vezme k sobě a ošetří, však utrpěl ztrátu paměti a neví, kdo je ani jak přišel ke svému zranění. Ellie je v rozpacích - nemůže jí a její dcerušce ublížit?

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam autorek začínajících na Gr

Na seznam autorek od písmene G

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3446
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace