Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Šťastné intriky

Zobrazuji údaje o příběhu Šťastné intriky


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2007/10Romance811 D Myrna Mackenzieová (Mackenzie, Myrna)Šťastné intrikyEmmaline vyrůstala od svých čtyř let po smrti rodičů u strýce Gilberta Messmera spolu s mladší sestřenicí Holly. Teď je jí devětadvacet a Gilbert si jednoho dne uvědomí, že kvůli své pracovní vytíženosti nedal své neteři dost lásky, a rozhodne se to napravit. Inspiraci najde ve své oblíbené hře Mnoho povyku pro nic od W. Shakespeara a začne spřádat plány, jak dát Emmaline dohromady se svým obchodním partnerem Ryanem Benedictem. Nebude to mít lehké. O Emmaline se totiž ví, že se nikdy nechce vdávat.

Minisérie Zamilovaný Shakespeare
2012/10Special na přání202 H AMyrna Mackenzieová (Mackenzie, Myrna)Šťastné intrikyEmmaline vyrůstala od svých čtyř let u strýce. Teď je jí devětadvacet a strýc si jednoho dne uvědomí, že kvůli pracovní zaneprázdněnosti nedal své neteři dost lásky, a rozhodne se to napravit. Začne spřádat plány, jak dát Emmaline dohromady se svým obchodním partnerem Ryanem Benedictem. Nebude to mít lehké. O Emmaline se totiž ví, že se nechce nikdy vdávat.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1333
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace