Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Neodolatelný ochránce

Zobrazuji údaje o příběhu Neodolatelný ochránce


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2002/3Desire Duo483 O BKristi Goldová (Gold, Kristi)Neodolatelný ochránceZach Miller má pracovat pro útulek, kde je ředitelkou Erin Braileyová. Rád by se staral i o ni samotnou. Vypadá to, že Zach je schopen uspokojit všechny její potřeby. Přesto Erin nemůže zahnat pochyby, zda je pro ni nejbezpečnější místo opravdu v jeho náručí.
2005/10Special91 G BMaureen Childová (Child, Maureen)Neodolatelný ochránceLáska a zločinBýt krásnou a mladou… Co víc by si mohla žena přát? Snad jen nenarodit se do gangsterské rodiny. Jak se Gina Palermová s takovým osudem vypořádá? A odolá přitažlivému Nicku Falconeovi, jednomu z mužů pracujících pro jejího otce, který si ji vezme pod svá ochranná křídla, když se nečekaně ocitne v ohrožení života?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1586
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace