Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Láska vše přemůže

Zobrazuji údaje o příběhu Láska vše přemůže


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2004/9Desire624 K Maureen Childová (Child, Maureen)Láska vše přemůžeServírka Daisy Cusaková má šťastnou optimistickou povahu a svým krásným úsměvem denně okouzluje hosty restaurace Antonio. Alex Barone, který do restaurace se svými přáteli piloty zavítal, se cítil jako zasažený bleskem. Ta žena v něm vyvolala nečekané pocity a touhy. Chtěl by ji svírat v náručí, nosit na rukou, chránit před celým světem…
2015/9Zlatá kolekce45 U Maureen Childová (Child, Maureen)Láska vše přemůžeOna hledá svého hrdinu - on potřebuje zachránit!
Daisy má šťastnou optimistickou povahu a svým krásným úsměvem denně okouzluje hosty restaurace Antonio. Když ji však v pravé poledne zastihnou porodní bolesti, nebrání se ochranitelské náruči Alexe Baroneho. Nejsou to jen hormony, které způsobí, že tenhle přitažlivý pilot se stane největším hrdinou jejích snů…Alex je jako zasažený bleskem - ta žena v něm vyvolává nečekané pocity a touhy. Chtěl by ji svírat v náručí, nosit na rukou, chránit před celým světem… Daisy a její novorozená dcerka se mu vkradou do srdce, a aniž to sám tuší, jeho dny samotáře jsou sečteny.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1403
Denní počet: 1
Počítáno od: 30.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace