Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Hrad u Londýna

Zobrazuji údaje o příběhu Hrad u Londýna


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2014/9Sladký život293 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Hrad u LondýnaAvu by Vito Barbieri, italský podnikatel žijící v Anglii, nikdy ve své firmě pracovat nenechal. Ne proto, že zrovna vyšla z vězení – Vito vždy byl zastáncem toho poskytnout lidem druhou šanci –, ale proto, že mu zabila bratra… Sice neúmyslně, sice za svou vinu pykala, odpustit jí ale nedokáže!
Kdyby Ava měla volit, určitě by nikdy nepřekročila brány Vitovy firmy. Výčitky svědomí, které má kvůli tomu, co spáchala, se ještě umocňují tím, že ani tři roky za mřížemi ji nezbavily posedlosti Vitem! Mužem, kterého nikdy nezíská!
Vánoce jsou ale časem zázraků a Vito se rozhodne dát dokonce i Avě šanci. A Ava se ji odhodlá využít. A na Vitově hradě kousek od Londýna začíná připravovat pro zaměstnance a sousedy svého šéfa vánoční večírek…

Počet zobrazených záznamů: 1

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 594
Denní počet: 1
Počítáno od: 01.10.2014

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace