Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Zamiluj se do Austrálie!

Zobrazuji údaje o svazku Zamiluj se do Austrálie!


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2010/10Special na přání153 G AMargaret Wayová (Way, Margaret)Znovu v rájiZamiluj se do Austrálie!Nadějná herečka Bronte hledá v australské divočině útočiště před bohatými a sobeckými muži. Na rodinné farmě však místo pratety najde záhadného cizince Stevena. Netrvá dlouho a on jí předloží obchodní nabídku!

(2. vydání)
2010/10Special na přání153 G BBarbara Hannayová (Hannay, Barbara)Láska v divočiněZamiluj se do Austrálie!Charity se vydává hluboko do australského vnitrozemí hledat svého bratra. Na ranči Jižní kříž se setkává s pohledným farmářem Kaneem, který je zpočátku zahleděný jen do své práce. Ale když se před ním objeví Charity s vlasy barvy brandy, má oči jen pro ni…

(2. vydání)
2010/10Special na přání153 G CMelanie Milburneová (Milburne, Melanie)Spisovatelka a milionářZamiluj se do Austrálie!Spisovatelka životopisů Emily se ocitá v nepříjemné situaci: její záměr napsat knihu o slavné australské herečce je zmařen hereččiným synovcem, právníkem Damienem, který ji navíc požádá o ruku!

(2. vydání)

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1737
Denní počet: 1
Počítáno od: 17.10.2010

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace