Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Vzpomínáš si na mě?

Zobrazuji údaje o svazku Vzpomínáš si na mě?


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2010/11Special na přání156 H AMargaret Wayová (Way, Margaret)Australský ženichVzpomínáš si na mě?Po návratu do rodného městečka Christine znovu potkává svou velkou a jedinou lásku Mitche, kterého před lety musela opustit. Zdá se, že on stále nedokáže Christine její odchod odpustit…
2010/11Special na přání156 H BRoxanne St. Claireová (Claire, Roxanne St.)Láska ze studentských letVzpomínáš si na mě?Grace a Colina spojovala velká studentská láska. Když po deseti letech stanou proti sobě jako konkurenti v architektonické soutěži, zjišťují, že si stále mají co říci!
2010/11Special na přání156 H CLiz Fieldingová (Fielding, Liz)Vysněný ženichVzpomínáš si na mě?První, na koho Juliet narazí poté, co se vrátí do svého rodiště, je její tajná školní láska Greg! Ten ji zřejmě vůbec nepoznává a neví, o koho jde, ale stejně jako kdysi jí říká princezno!

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1861
Denní počet: 1
Počítáno od: 15.11.2010

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace