Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Tři svatby

Zobrazuji údaje o svazku Tři svatby


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2008/6Special126 G AJanelle Denisonová (Denison, Janelle)Havajská orchidejTři svatbyLeila - domorodá dívka z Havaje – se seznámí s Jasonem, počítačovým odborníkem z Kalifornie. Jejich láska však naráží na nepřízeň Leiliných rodičů. Jason tak musí udělat vše, co je v jeho silách, aby získal přízeň Leiliných rodičů a zajistil spokojený nový domov Leile i děťátku, které je na cestě.
2008/6Special126 G BTori Carringtonová (Carrington, Tori)Řecké polibkyTři svatbyEfi pochází z řecké rodiny, stejně jako její nastávající Nick. Jejich rodiny svatbu plánují už dávno. Vše se zdá být v pořádku až do okamžiku, kdy z Řecka přijede na svatbu i Efiina neobyčejně přitažlivá sestřenice Afrodita, která o Nicka projevuje větší zájem, než by bylo jeho nastávající milé.
2008/6Special126 G CLeslie Kellyová (Kelly, Leslie)Irská nevěstaTři svatbyRachel vede svatební agenturu a zde se seznámí s neobyčejně přitažlivým Lucasem Santori. Lucas postupně podléhá Rachelinu kouzlu. Přestože se oba navzájem přitahují, až do poslední chvíle si odmítají svoji lásku přiznat.

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2400
Denní počet: 1
Počítáno od: 08.06.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace