Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Tajemné příběhy

Zobrazuji údaje o svazku Tajemné příběhy


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2008/10Special130 G ALinda Winsteadová-Jonesová (Winstead-Jones, Linda)Navždy mojeTajemné příběhyMirandu v jejím starém rodinném domě neustále navštěvuje a znepříjemňuje jí život její bývalý přítel Tony, který však před rokem při nehodě zemřel. Miranda si na pomoc pozve specialistu Johna Starka…
2008/10Special130 G BEvelyn Vaughnová (Vaughn, Evelyn)Neopouštěj měTajemné příběhyDavid je vážně zraněn při autonehodě a jeho žena Charis za ním pravidelně chodí do nemocnice. Jen David vidí ve svých snech, že jí hrozí nebezpečí, ale dokáže mu zabránit? Pomůže jim jejich láska překonat všechno zlo?
2008/10Special130 G CKaren Whiddonová (Whiddon, Karen)S duší vlkaTajemné příběhyPolicistka Amanda si myslela, že už viděla všechno, dokud se její přítel Jason přímo před ní neproměnil ve vlka. O měsíc později je nalezen mrtvý. Agent FBI Nick Templeton, který na případu spolupracuje, ale také skrývá tajemství, které se Amanda rozhodne odhalit.

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2585
Denní počet: 1
Počítáno od: 13.10.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace