Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Svatební kytice

Zobrazuji údaje o svazku Svatební kytice


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2001/8Special Na dovolenou8 I AChristine Rimmerová (Rimmer, Christine)Noční dobrodružstvíSvatební kyticeSuzanna věří v romantickou lásku bez hranic, ale před oltář ji dovedly úplně jiné důvody.Je v jiném stavu a musí se vdávat. Vytrvá ve své naději, že by sňatek z ozumu mohl přerůst v láskyplný vztah na celý život?
2001/8Special Na dovolenou8 I BJennifer Greeneová (Greene, Jennifer)Šance na manželstvíSvatební kyticeDiana je rozumná a odpovědná mladá učitelka. Její dívčí sny jsou dávnou minulostí. Proto, když se o ni začne ucházet její bývalý idol, nechce a nechce uvěřit jeho lichotkám!
2001/8Special Na dovolenou8 I CCheryl St. Johnová (John, Cheryl St.)Rozumná nevěstaSvatební kyticeIsabella se nejprve provdá,aby zachránila rodinný ranč - a teprve potom se rozhodne získat srdce svého manžela!

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3114
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace