Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Romantické zásnuby

Zobrazuji údaje o svazku Romantické zásnuby


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/3Special97 G ATerri Brisbinová (Brisbin, Terri)Námitky Lady JoannyRomantické zásnubyO lordu Bradenovi a jeho rodu kolují strašidelné historky. Proč právě Joanna musí být jeho nevěstou? Nikdy! To raději uteče za provdanou sestrou, která jí poskytne útočiště.
Lord Braden si svou snoubenku ale najde a jen tak se jí vzdát nehodlá…
2006/3Special97 G BJoanne Rocková (Rock, Joanne)Zásnuby na vysočiněRomantické zásnubyMladé vdově Brenně Kirkpatrickové nezbývá než požádat o pomoc přítele z dětství Gavina Blackburna, jinak se ke svým dětem nedostane. A ona po nich touží tak silně, že souhlasí i s Gavinovou podmínkou, že jí pomůže jen v případě, že se s ním zasnoubí.
2006/3Special97 G CMiranda Jarrettová (Jarrett, Miranda)Zasnoubení ve třetím dějstvíRomantické zásnubyLord Ross Howland si najme divadelní společnost, aby sehrála jako svatební dar pro jeho sestru divadelní hru Vítězství lásky. I když on sám věří spíš na vědecké důkazy než na lásku, temperamentní herečka Cordelia má jiný názor…

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2805
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace