Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Prázdninová setkání

Zobrazuji údaje o svazku Prázdninová setkání


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2000/7Special Na dovolenou6 I AJanice Kaiserová (Kaiser, Janice)V zajetí snůPrázdninová setkáníNadějná scenáristka Britt Kingsleyová spřádá sny o tom, že jednou prorazí v oblasti filmu. Při své důmyslné strategii se však najednou ocitá v začarovaném kruhu. A jediný, kdo jí může pomoci, je neodolatelný režisér Derek Redmond!
2000/7Special Na dovolenou6 I BAnnette Broadricková (Broadrick, Annette)Manžel k pronajmutíPrázdninová setkáníPaulinu kariéru může zachránit jen jediné: najít si rychle solidního manžela. Ale bude Brad Anderson ten pravý?
2000/7Special Na dovolenou6 I CElizabeth Bevarlyová (Bevarly, Elizabeth)Sázka o manželstvíPrázdninová setkáníButterworthové a Hogana Faradaye uplynul už rok a najednou se znovu setkávají při práci. Pomohou jim společné hledání potopeného vraku v Karibiku a neobvyklá sázka k tomu, aby si konečně přiznali své city?

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2448
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace