Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Letní snění

Zobrazuji údaje o svazku Letní snění


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2009/8Special141 G AStevi Mittmanová (Mittman, Stevi)Dům s tajemstvímLetní sněníUpravovat lidem domy či byty může být hezká práce. Zvlášť jsou-li pár metrů od břehu oceánu. Jen člověk nesmí mít za matku ženu, která s majitelem domu kdysi chodila, a ve zděném plotu, který je třeba zbourat, se nesmí najít pistole.
2009/8Special141 G BKate Austinová (Austin, Kate)Horká láskaLetní sněníRyby, běluhy, lachtani… Kdo by je nemiloval? Ardella vodní říši propadla, už když jí bylo třináct. Péče o nemocnou matku jí ale zabránila dostudovat a jít si za svým snem. Teď je jí čtyřicet a konečně může otevřít bránu vedoucí do podmořského akvária. A za tou bránou ji čeká nejen vodní svět…
2009/8Special141 G CJennifer Greeneová (Greene, Jennifer)Zaměněná letenkaLetní sněníZažít tornádo, muset zůstat na letišti, spát tam na zemi, to není životní sen žádné ženy. Ale když je jedním z cestujících první láska, když je to urostlý pilot v uniformě, pak je důvod tomu tornádu děkovat.

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1919
Denní počet: 1
Počítáno od: 23.08.2009

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace