Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Letní rendez-vous

Zobrazuji údaje o svazku Letní rendez-vous


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2010/7Special Na léto150 H AElizabeth Oldfieldová (Oldfield, Elizabeth)Dostaveníčko v RiuLetní rendez-vousJefferson se rozhodne poněkud svérázným způsobem řešit manželskou krizi. Unese devatenáctiměsíčního syna matce rovnou z náruče a doufá, že ji tak donutí k návratu. Přistáním v Riu de Janeiru Christa roztočí řetězec událostí a postupně zjistí, že jejich manželství ještě není zdaleka ztraceno.

(2. vydání)
2010/7Special Na léto150 H BHelen Bianchinová (Bianchin, Helen)Vášnivá milenkaLetní rendez-vousPřed sedmi lety odešla Carly od manžela a zametla za sebou stopy tak dokonale, že se Stefano ani nedověděl o narození dcerky. Teď mu opět stanula tváří v tvář a je plná strachu, staré zloby, špatných ale i hezkých vzpomínek… Kdyby ji jen nezrazovalo její tělo, které nemůže zapomenout na nepřekonatelného milence!


(2. vydání)

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1475
Denní počet: 1
Počítáno od: 12.07.2010

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace