Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Láska a zločin

Zobrazuji údaje o svazku Láska a zločin


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2005/10Special91 G ARebecca Brandewyneová (Brandewyne, Rebecca)Vražda na večírkuLáska a zločinSotva si manželé Lily a Paul Clothierovi stačili vysvětlit, že jejich rozchod byl omylem, zamotaly se jejich životy ještě víc - na večírku, který měla ozvláštnit hra na spáchání a následné vyšetřování vraždy, došlo k vraždě skutečné a Paul se stal hlavním podezřelým. Pomůže jim znovu nalezená láska dosáhnout spravedlnosti?
2005/10Special91 G BMaureen Childová (Child, Maureen)Neodolatelný ochránceLáska a zločinBýt krásnou a mladou… Co víc by si mohla žena přát? Snad jen nenarodit se do gangsterské rodiny. Jak se Gina Palermová s takovým osudem vypořádá? A odolá přitažlivému Nicku Falconeovi, jednomu z mužů pracujících pro jejího otce, který si ji vezme pod svá ochranná křídla, když se nečekaně ocitne v ohrožení života?
2005/10Special91 G CLinda Winsteadová-Jonesová (Winstead-Jones, Linda)Hovory po půlnociLáska a zločinRonnii Grayovou by nikdy ani ve snu nenapadlo, že by ráda, kterou během vysílání svého rozhlasového pořadu dala jednomu z volajících, mohla vést k vraždě. A stejně tak netušila, že soukromí detektivové mohou být tak hezcí. Najednou to byla ona, kdo by potřeboval poradit!

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2652
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace