Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Kouzlo bílých Vánoc

Zobrazuji údaje o svazku Kouzlo bílých Vánoc


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2005/12Special93 G ASherryl Woodsová (Woods, Sherryl)Nejkrásnější dárekKouzlo bílých VánocKdyž se Savannah Holidayová ujímala zděděného penzionu Horské zátiší, netušila, že tím vánoční překvapení zdaleka nekončí. Zesnulá teta Mae připravila milované neteři ty nejkrásnější Vánoce ze všech.
2005/12Special93 G BBeverly Bartonová (Barton, Beverly)Naučím Tě milovatKouzlo bílých VánocFaith Sheridanová otěhotněla po jediné vášnivé noci s mužem, který ji zachránil před nebezpečnými únosci. Přijme Worth zprávu o dítěti se stejným nadšením jako zamilovaná Faith?
2005/12Special93 G CLeanne Banksová (Banks, Leanne)Kráska v doměKouzlo bílých VánocJsou dvě věci, na které je Lucas Bennet po smrti své ženy háklivý: vánoční svátky a dámská společnost. A teď, když se mu do domu nastěhovala krásná a svůdná Amy, musí náhle čelit obojímu najednou…

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2644
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace