Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Kamarádky

Zobrazuji údaje o svazku Kamarádky


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2011/5Special na přání167 G ADixie Browningová (Browning, Dixie)Plán na láskuKamarádkyDaisy měla zaručený plán jak získat spolehlivého manžela. Jenže do jejích záměrů se nečekaně připletl pohledný cizinec, který ovšem svým zjevem a chováním měl ke slušnému typu hodně daleko!
2011/5Special na přání167 G BDixie Browningová (Browning, Dixie)Domov pro obaKamarádkyMarty zoufale potřebovala muže. Ne jako partnera, ale sháněla zdatného stavaře, který by byl schopen v šibeničním termínu přestavět část jejího domu pro potřeby knihkupectví. Osvědčí se přitažlivý Steve, kterého Marty dohodila kamarádka?
2011/5Special na přání167 G CDixie Browningová (Browning, Dixie)Láska na pátý pokusKamarádkyJake byl mimořádný jedinec silnějšího pohlaví, to musela Sasha uznat. Ale čtyři nevydařená manželství ji vůči mužům činila značně skeptickou. Stál by Jake za to, aby Sasha riskovala pátý sňatek?

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1603
Denní počet: 2
Počítáno od: 23.05.2011

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace