Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Jak se dobře zasnoubit

Zobrazuji údaje o svazku Jak se dobře zasnoubit


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
1999/5Special Na dovolenou3 I ASusan Wiggsová (Wiggs, Susan)Ztracená a nalezenáJak se dobře zasnoubitKdyž se na předsvatební party krásné Isabel objeví její dřívější láska Dan, aby ji odlákal do svého sídla hluboko v horách, skoro nevěsta netuší, že cesta zpátky nebude možná!
1999/5Special Na dovolenou3 I BJanice Kaiserová (Kaiser, Janice)Když se rodiče berou...Jak se dobře zasnoubitSvěží horský vzduch a magická světla města Santa Fe poznamenaly svým kouzlem opětovné setkání obchodnice Caroline a vlivného rančera Reese, otce její dcery, jíž se před patnácti lety musela vzdát...
1999/5Special Na dovolenou3 I CMuriel Jensenová (Jensen, Muriel)Nostalgická nevěstaJak se dobře zasnoubitTajit rozvod před rodinou není lehké, zvláště ne pro Delaine, když na romantickém pobřeží Oregonu pózuje pro módní časopis pro nevěsty a jejím partnerem není nikdo jiný než její bývalý manžel!

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3061
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace