Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Hříchy mládí

Zobrazuji údaje o svazku Hříchy mládí


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2008/7Special127 G AJane Gravesová (Graves, Jane)Odvážným štěstí přejeHříchy mládíKdyž Kirk McKenzie po maturitě opouštěl Prescott, přísahal si, že se do rodného města v životě nevrátí. Náhoda a práce kaskadéra ho po patnácti letech postavila tváří v tvář nejen známým místům, ale i bývalé lásce Amandě Stevensové…
2008/7Special127 G BDorien Kellyová (Kelly, Dorien)Pomsta chutná sladceHříchy mládíJamie už není ta zakřiknutá, zakomplexovaná holka jako na střední škole. A sraz po patnácti letech je ideální příležitost, jak srovnat staré křivdy, které si vytrpěla od Matta O’Connella. Zdá se, že bývalý spolužák je víc než ochotný se usmířit… Pomsta bude opravdu sladká!
2008/7Special127 G CTanya Michaelsová (Michaels, Tanya)Případ pro dvaHříchy mládíJedno náhodné setkání na setmělé silnici – a život Noaha Tannera se začal ubírat po úplně jiných kolejích, než si představoval. Bree stejně jako on moc dobře ví, jak chutná nezasloužená pověst černé ovce městečka - a že není nikdy pozdě začít ji od základu měnit.

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2404
Denní počet: 1
Počítáno od: 12.07.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace