Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Hollywoodské nevěsty

Zobrazuji údaje o svazku Hollywoodské nevěsty


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2008/1Special121 G AFiona Hood-Stewartová (Hood-Stewart, Fiona)Kráska a knížeHollywoodské nevěstyMladičká talentovaná herečka Victoria se ještě v Hollywoodu ani nestačila rozkoukat, a už má na krku prvotřídní skandál. A s pohledným knížetem Rodolfem, který se objevil jako princ na bílém koni a ochotně jí nabídl pomoc i náruč, se všechno zkomplikovalo ještě víc…
2008/1Special121 G BSharon Kendricková (Kendrick, Sharon)Setkání v CannesHollywoodské nevěstyManželství dvou hollywoodských hvězd první velikosti nedá bulváru spát ani poté, co se ocitlo v troskách. Vztah Jennifer a Mattea je jako sud se střelným prachem. Chybí jen ta pověstná jiskra - a ta přeskočí při náhodném setkání na filmovém festivalu v Cannes!
2008/1Special121 G CJackie Braunová (Braun, Jackie)Problémová holkaHollywoodské nevěstyTempest rozhodně neměla v plánu předvádět svá obnažená ňadra bulvárním fotografům. Ten incident, který se odehrál při odchodu z oslavy po udílení filmových Oscarů, byl jen nešťastná náhoda. Pověst rozmazlené primadony jí vynesla stálý zájem bulvárního tisku, ale vzala jí to, o co by stála nejvíc - o vysněnou roli ve filmu a o lásku muže, který ho má režírovat.

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2447
Denní počet: 1
Počítáno od: 08.01.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace