Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Dvojí úsměv

Zobrazuji údaje o svazku Dvojí úsměv


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2011/12Special na přání181 G ARebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Nevěsta pro princeDvojí úsměvNicco Tescotti je pohledný Ital urozeného původu a potřebuje se oženit jen proto, aby dostál svým povinnostem. Ve skutečnosti ale ještě nenašel ženu svého srdce. Když v soutěži získá nevěstu, nečekaně se ve hře ocitne druhá kandidátka - dvojče. Která z nich doprovodí Nicca k oltáři?
2011/12Special na přání181 G BRebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Vynucené manželstvíDvojí úsměvZapřísáhlý starý mládenec a donchuán Riley měl kolem sebe vždy dost okouzlujících krásek, které mu zobaly z ruky… Ale jediná žena, která odmítla jeho pozvání na večeři, byla oslnivá hollywoodská herečka Ann Lassiterová. Přesto se později nečekaně setkali v Itálii a shodou neuvěřitelných náhod se ocitli před oltářem!

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1416
Denní počet: 1
Počítáno od: 19.12.2011

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace