Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Důstojníkova nevěsta

Zobrazuji údaje o svazku Důstojníkova nevěsta


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/8Special102 G AMerline Lovelaceová (Lovelace, Merline)Vítězný návratDůstojníkova nevěstaMajor Charles Trent byl povolán do války ještě předtím, než si mohl užít líbánky se svou mladičkou manželkou. Teď se vrací domů a nachází zde sebejistou ženu, jakou předtím neznal. Nezbývá mu nic jiného než se ji pokusit získat znovu…
2006/8Special102 G BDeborah Simmonsová (Simmons, Deborah)Tajemné vřídloDůstojníkova nevěstaKapitán Kit Armstrong se po návratu z války nedokáže smířit se ztrátou svých blízkých a ztrácí vůli k životu. Jeho babička se už na jeho trápení nemůže dívat a pozve do jejich sídla osiřelou vzdálenou příbuznou, aby dělala společnici jí – i jejímu vnukovi.
2006/8Special102 G CJulia Justissová (Justiss, Julia)Čestný obchodDůstojníkova nevěstaPoručík Bryan Langford má pouhých několik dní na to, aby přesvědčil svoji celoživotní lásku o svých pravých citech. Proto souhlasí s urychlenou svatbou i s podmínkou, že až dopraví Audru, vdovu po svém příteli z dětství, do bezpečí, jejich sňatek bude zrušen.

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2505
Denní počet: 1
Počítáno od: 01.01.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace