Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Ztracené poklady

Zobrazuji údaje o příběhu Ztracené poklady


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2008/1Kolekce59 U Nora Robertsová (Roberts, Nora)Ztracené pokladyČtyři roky se neviděli. Kate Hardestyová se vrací na ostrov, kde prožila první, ale i poslední lásku svého života. Opustila Kye proto, že jí otec připomínal její závazky na univerzitě. Po jeho smrti zjistila, že její otec pátral poblíž ostrova po vraku staré lodi, která měla převážet náklad zlata.
Kate se rozhodne splatit otci poslední dluh a dokončit jeho pátrání po pokladu. Potřebuje zkušeného potápěče, a tak jí nezbývá než se obrátit na Kye. Jejich společné hledání ovšem odhalí více pokladů, než očekávali…
2015/11Romány21 R ANora Robertsová (Roberts, Nora)Ztracené pokladyOstrovy splněných snůKate se vrací na ostrov, aby po otcově smrti dokončila jeho pátrání po vraku staré lodi, která měla převážet náklad zlata. Potřebuje zkušeného potápěče, a tak jí nezbývá než obrátit se na Kye, svou první a jedinou lásku, kterou kdysi opustila? Jejich společné hledání ovšem odhalí více pokladů, než očekávali!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1197
Denní počet: 1
Počítáno od: 08.01.2008

Poslední modifikace 07.02.2016, 12:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace