Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Ztracená minulost

Zobrazuji údaje o příběhu Ztracená minulost


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2009/9Desire838 K Paula Roeová (Roe, Paula)Ztracená minulostFinn, zámožný dědic šperkařského impéria z Kodaně, má vážný problém. Po autonehodě trpí amnézií a nepamatuje si takřka nic, ani to, že se nedávno oženil, a svou ženu Sally brzy zase opouští. Také musí chránit rozsáhlou rodinnou pozůstalost, na kterou si činí nárok hamižná nevlastní matka. A ke všemu není k nalezení dodatek k závěti, který by jejím nárokům učinil přítrž. A tak se Finn musí vypravit za zapomenutou manželkou do Austrálie a kromě ztracené paměti se pokusit také znovu získat její zraněné srdce.
2016/5Special na přání288 H APaula Roeová (Roe, Paula)Ztracená minulostFinn má vážný problém: po autonehodě trpí amnézií a nepamatuje si takřka nic, ani to, že se nedávno oženil. A k tomu všemu nemůže nalézt dodatek k závěti, který by učinil přítrž nárokům jeho hamižné nevlastní matky. Nezbývá mu tedy nic jiného než se vypravit za zapomenutou manželkou do Austrálie a kromě ztracené paměti se pokusit také znovu získat její zlomené srdce.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 732
Denní počet: 1
Počítáno od: 07.09.2009

Poslední modifikace 08.05.2016, 01:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace