Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Zkouška vůle

Zobrazuji údaje o příběhu Zkouška vůle


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2007/1Sladký život44 Y Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Zkouška vůleLaura by si setkání s Liamem s chutí odepřela. Byl totiž stejně protivný a stejně okouzlující jako před osmi roky, kdy ji beze slůvka vysvětlení opustil a krátce nato se oženil. Něco se ale změnilo – Lauře nyní patří prosperující nakladatelství, kterému úspěšný spisovatel Liam nabídl svůj nový román. Jak se podaří Lauře vypořádat se s tím, že Liam si klade podmínky, na které ona nechce přistoupit? A jak se jí podaří před Liamem skrývat Bobbyho? Nebo aspoň to, že Bobby je Liamův sedmiletý syn?
2014/12Special na přání253 G ACarole Mortimerová (Mortimer, Carole)Zkouška vůleLaura by si setkání s Liamem s chutí odepřela. Byl totiž stejně protivný a stejně okouzlující jako před osmi lety, kdy ji beze slůvka vysvětlení opustil a krátce nato se oženil. Jenže od té doby se Lauřin život naprosto změnil… Jak se jí podaří před Liamem utajit, že Bobby je jeho sedmiletý syn?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1237
Denní počet: 1
Počítáno od: 03.01.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace