Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Životní výhra

Zobrazuji údaje o příběhu Životní výhra


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2003/9Desire565 L Metsy Hingleová (Hingle, Metsy)Životní výhraKim Lindgrenová už dávno tajně miluje svého šéfa a člena jedné z nejbohatších chicagských rodin Justina Connellyho, který v ní ale vidí jen svou výkonnou a schopnou asistentku… Tedy minimálně do té chvíle, kdy ji zahlédne, jak s rozpuštěnými vlasy a bez saka svého střízlivého kostýmku cvičí strečink. Od toho okamžiku po ní touží jako po žádné jiné.
2016/9Zlatá kolekce57 U Metsy Hingleová (Hingle, Metsy)Životní výhraJustin Connelly je úspěšný a přitažlivý obchodník z jedné z nejbohatších chicagských rodin. Nelíbí se mu, když se musí zúčastnit dražby starých mládenců, ale je to pro něj příležitost, jak získat další peníze. Když si stoupne v obleku na pódium, nabídky se jen hrnou…
Kim už dávno svého šéfa Justina Connellyho tajně miluje, ale on v ní vidí jen výkonnou a schopnou asistentku. Jenže tahle upjatá Kim se jednoho dne promění v prostopášnou ženu a s Justinem prožije vášnivou noc. A když se jí naskytne příležitost vyhrát zarputilého starého mládence Justina v aukci, nezaváhá ani na chvilku a její nabídka je tou nejvyšší!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 849
Denní počet: 1
Počítáno od: 30.12.2007

Poslední modifikace 25.09.2016, 21:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace