Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Zdráhavý vévoda

Zobrazuji údaje o příběhu Zdráhavý vévoda


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2013/8Sladký život267 X Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Zdráhavý vévodaTemná Lexiina krása nedovolí Lucanovi, nejstaršímu z bratrů St Claireů a vévodovi ze Stoubridge klidně spát!
Když ji přijímal na záskok místo své bývalé sekretářky, nemohl tušit, jaký bič si na sebe plete. Moc dobře ví, jak nevhodné jsou pletky s podřízenými. Tím spíše, že má náhle pocit, že jemu, muži, který na city nikdy moc nedal, by mohlo jít o více než o pouhý románek na pár dní!
Lexie přijala Lucanovu nabídku mimo jiné i proto, že si chtěla ověřit nelichotivou pověst, kterou St Claireovi získali, a jednoho z klanu, který nenávidí, poznat blíž. Už první setkání s Lucanem jí potvrdí mínění, které o celé rodině má. Přesto ji na arogantním, sebestředném, chladném a odtažitém Lucanovi na první pohled cosi upoutá. A není to jen dokonale padnoucí oblek!
Lucan cítí, že stejně jako jeho přitahuje Lexie, on zase přitahuje ji. Jenže proč se k němu chová s takovým odporem? Jaké tajemství před ním skrývá?

Počet zobrazených záznamů: 1

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 652
Denní počet: 1
Počítáno od: 16.08.2013

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace