Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Zděděná manželka

Zobrazuji údaje o příběhu Zděděná manželka


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2007/9Romance806 D Barbara McMahonová (McMahon, Barbara)Zděděná manželkaShannon zdědila po manželovi polovinu firmy, a stala se tak obchodní partnerkou blízkého přítele jejího chotě Jasona Pembrooka – k velké nelibosti jich obou! Při společné práci se však neubrání vzájemné přitažlivosti. Shannon i přesto váhá, protože nestojí o vztah založený na slibu, který dal kdysi Jason jejímu manželovi. Kdyby se měla znovu provdat, bylo by to jen z lásky. Dokáže ji Jason přesvědčit, že nejedná jen z povinnosti?
2011/2Special na přání161 G ABarbara McMahonová (McMahon, Barbara)Zděděná manželkaZávěť s podmínkouShannon zdědila po manželovi polovinu firmy, a stala se tak obchodní partnerkou blízkého přítele svého chotě Jasona Pembrooka - k velké nelibosti jich obou! Při společné práci se však neubrání vzájemné přitažlivosti. Dokáže ji Jason přesvědčit, že nejedná jen z povinnosti?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1214
Denní počet: 1
Počítáno od: 04.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace