Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Zbrklá nevěsta

Zobrazuji údaje o příběhu Zbrklá nevěsta


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2002/9Romance512 D Caroline Andersonová (Anderson, Caroline)Zbrklá nevěstaKdyž Lydie vklouzla do svatebních šatů, uvědomila si, že musí svatbu zastavit. Jakeova nabídka k sňatku přišla náhle a byla vzrušující, ale neřekl to, po čem nejvíc toužila - že ji miluje. O rok později stojí znovu s Jakeem u oltáře - jako svědek a družička na svatbě své sestry. Ale Jake je pro Lydii stále tím jediným. Dokážou se nakonec domluvit? Přiměje Jake zbrklou Lydii, aby konečně řekla ano?
2013/8Special na přání221 G ACaroline Andersonová (Anderson, Caroline)Zbrklá nevěstaKdyž Lydie vklouzla do svatebních šatů, uvědomila si, že musí svatbu zastavit. Jakeova nabídka přišla náhle a byla vzrušující, ale neřekl to, po čem nejvíc toužila - že ji miluje. O rok později stojí Lydie znovu s Jakeem před oltářem - jako svědek a družička. Ale Jake je pro ni stále tím jediným. Přiměje Jake zbrklou Lydii, aby konečně řekla ano?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1195
Denní počet: 1
Počítáno od: 04.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace