Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Zázračné Vánoce

Zobrazuji údaje o příběhu Zázračné Vánoce


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2009/12Romance892 A Shirley Jumpová (Jump, Shirley)Zázračné VánoceChristopher Hamilton zjistil, že je otcem a že musí sám vychovávat šestiletou dcerku Sarah. Netuší, že otcovství je tak těžké. Jessica Pattersonová si zpočátku oba dva drží dál od těla, ale vánoční atmosféra dokáže zázraky. Láska k malé Sarah na sebe nenechá dlouho čekat. Může vůbec Christopher doufat, že jeho srdce bude patřit nejen dceři, ale i okouzlující Jessice?
2013/12Special na přání230 H AShirley Jumpová (Jump, Shirley)Zázračné VánoceChristopher zjistil, že je otcem a že musí sám vychovávat šestiletou dcerku Sarah. Netuší, že otcovství je tak těžké. Jessica si zpočátku oba dva drží dál od těla, ale vánoční atmosféra dokáže zázraky. Láska k malé Sarah na sebe nenechá dlouho čekat. Může vůbec Christopher doufat, že jeho srdce bude patřit nejen dceři, ale i okouzlující Jessice?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1547
Denní počet: 1
Počítáno od: 07.12.2009

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace