Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Za žádnou cenu

Zobrazuji údaje o příběhu Za žádnou cenu


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2007/2Desire745 K Barbara McCauleyová (McCauley, Barbara)Za žádnou cenuPo pěti letech se Becca Marshallová vrátila do Napa a Trace Ashton se marně pokoušel přesvědčit sám sebe, že v jeho životě už nic neznamená. I po takové době stačilo, aby na sebe pohlédli, a vše bylo zpátky – spalující touha i vzpomínky na žár promilovaných nocí… Trace ani Becca však za žádnou cenu nechtěli riskovat bolest z dalšího možného rozchodu.
2014/12Zlatá kolekce36 U Barbara McCauleyová (McCauley, Barbara)Za žádnou cenuPo pěti letech se Becca vrátila do údolí Napa a Trace Ashton se marně pokoušel přesvědčit sám sebe, že v jeho životě tahle žena už nic neznamená. I po takové době stačilo, aby na sebe pohlédli, a vše bylo zpátky - spalující touha i vzpomínky na žár promilovaných nocí… Trace ani Becca však za žádnou cenu nechtěli riskovat bolest z dalšího možného rozchodu. Tajemství Ashtonovy rodiny je odhaleno. Spencer Ashton teď může odpočívat v klidu. A Becca s Tracym mohou zapomenout na to, že je kdysi tenhle nesmiřitelný patriarcha rodu rozeštval… Jejich láska může konečně dojít naplnění.

(Závěrečný díl minisérie Vinice Ashtonových)

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 846
Denní počet: 1
Počítáno od: 12.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace