Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Závrať z milování

Zobrazuji údaje o příběhu Závrať z milování


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2004/11Kolekce21 U Diana Palmerová (Palmer, Diana)Závrať z milováníJak má devatenáctiletá Anna přesvědčit čtyřiatřicetiletého obchodníka Evana, že na lásku už dávno, dávno není příliš mladá? Podaří se jí to ? Nebo se bude muset smířit s tím, že její city zůstanou navždy neopětovány a ona sama skončí v "manželství z rozumu" s Randallem, mladičkým studentem medicíny, který se ani nepokouší zastírat, že tímto sňatkem by se dostal k prostředkům, jež potřebuje na otevření vlastní praxe?
2011/9Romány5 R1 BDiana Palmerová (Palmer, Diana)Závrať z milováníUkryté cityČtyřiačtyřicetiletý obchodník Evan rozhodně odmítá věřit tomu, že by cit, který vůči němu dává najevo devatenáctiletá Anna, mohla být opravdová láska. Vždyť je proti němu tak mladičká! A Anna se musí rozhodnout. Má přesvědčovat Evana o tom, že ho skutečně miluje, nebo má přijmout nabídku sňatku od studenta medicíny Randalla?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1668
Denní počet: 1
Počítáno od: 03.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace