Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Zásnuby v Monte Carlu

Zobrazuji údaje o příběhu Zásnuby v Monte Carlu


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/9Romance745 C Lucy Gordonová (Gordon, Lucy)Zásnuby v Monte CarluProč bych měla přistoupit na takový bláznivý nápad, pomyslela si Della Martinová, když ji v Monte Carlu požádal Jack Bullet, aby hrála jeho milenku a plavila se s ním po Středozemním moři. Ale protože byla zrovna bez práce a zdálo se jí, že to bude zábavná hra, zněla její odpověď: ano. Nikdo nemohl tušit, jak bude pro oba těžké představit si, že po čase se jejich cesty rozejdou!
2014/2Special na přání234 H BLucy Gordonová (Gordon, Lucy)Zásnuby v Monte CarluProč bych měla přistoupit na takový bláznivý nápad, pomyslela si Della, když ji v Monte Carlu požádal Jack Bullet, aby hrála jeho milenku a plavila se s ním po Středozemním moři. Ale protože byla zrovna bez práce a zdálo se jí, že to bude zábavná hra, zněla její odpověď: ANO. Nikdo nemohl tušit, jak bude pro oba těžká představa, že se po čase jejich cesty rozejdou!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1011
Denní počet: 1
Počítáno od: 30.12.2007

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace