Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Zamilovaný detektiv

Zobrazuji údaje o příběhu Zamilovaný detektiv


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2005/2Desire649 K Eileen Wilksová (Wilks, Eileen)Zamilovaný detektivSoukromý detektiv Ethan Mallory vyšetřuje žhářství v továrně Baronessa. Život mu poněkud komplikuje svůdná, temperamentní blondýnka Claudie Baroneová, která se chce mermomocí na vyšetřování podílet. Ethan má od počátku jasnou představu, co by s ní rád dělal, a vyšetřování to určitě není, ale energická Claudie si brzy získá jeho respekt a cit, který se Ethan bojí pojmenovat...
2016/2Zlatá kolekce50 U Eileen Wilksová (Wilks, Eileen)Zamilovaný detektivClaudia mu už dál nedokáže odolávat! Jeho polibky jsou tak sladké, tak lákavé?
Temperamentní blondýnka Claudia Baroneová si dokáže omotat kolem prstu každého muže, který se kolem ní nachomýtne. Tedy skoro každého! Zdá se, že soukromý detektiv Ethan, který vyšetřuje žhářství v Baroneově rodinné firmě, se jen tak lehce přesvědčit nedá. Jenže Claudia vůbec nemá tušení, kolik úsilí musí Ethan vynaložit, aby skryl, jak moc ho tahle atraktivní dívka přitahuje. Od prvního setkání má totiž jasnou představu, co by s ní rád dělal - a vyšetřování žhářství to rozhodně není!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 810
Denní počet: 1
Počítáno od: 03.01.2008

Poslední modifikace 07.02.2016, 12:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace