Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Záměna sester

Zobrazuji údaje o příběhu Záměna sester


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2009/3Romance865 A Lilian Darcyová (Darcy, Lilian)Záměna sesterGino di Bartoli si najme Rowenu, odbornici na úpravu zahrady, která se z náhlé cesty do Londýna vrátí jako vyměněná. Je veselejší, plná energie a života. Pak vyjde najevo, že Rowenu nahradila její sestra-dvojče Roxanna. Přestože se Gino svým citům brání, přitažlivost Roxanny ho stále víc a víc pohlcuje. A najednou si uvědomí, že tahle vetřelkyně pod jeho střechou je tou pravou ženou, která může jeho dům proměnit ve skutečný domov.
2016/5Special na přání287 G BLilian Darcyová (Darcy, Lilian)Záměna sesterGino di Bartoli se nestačil divit, jak se Rowena po návratu z Londýna změnila. Byla veselejší, plná energie a života… Jenže brzy vyšlo najevo, že Rowenu nahradila její sestra-dvojče Roxanna. Přestože se Gino svým citům bránil, přitažlivost Roxanny ho stále víc a víc pohlcovala. Záhy si uvědomil, že tahle vetřelkyně pod jeho střechou je tou pravou ženou, která může jeho dům proměnit ve skutečný domov.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 939
Denní počet: 1
Počítáno od: 09.03.2009

Poslední modifikace 08.05.2016, 01:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace