Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Záhadný soused

Zobrazuji údaje o příběhu Záhadný soused


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2005/2Romance649 B Leigh Michaelsová (Michaels, Leigh)Záhadný sousedDelainey pracuje v bance a při jednání s klientem se dostane do úzkých a je přinucena předstírat, že je zasnoubena! A aby se situace ještě zhoršila, vybere si za svého snoubence přitažlivého souseda Sama... Ten je jejím návrhem velmi potěšen, ale jen do té doby, než Delainey zjistí, že jeho cíle jsou poněkud odlišné!
2012/1Special na přání183 G ALeigh Michaelsová (Michaels, Leigh)Záhadný sousedSoused k nezaplaceníBankovní úřednice Delainey se při jednání s klientem dostane do potíží a musí předstírat, že je zasnoubená! A navíc si za svého snoubence vybere přitažlivého souseda Sama... Ten je jejím návrhem velmi potěšen, ale ze zcela jiných důvodů, než si Delainey myslí!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 876
Denní počet: 2
Počítáno od: 12.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace