Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - V zápalu vášně

Zobrazuji údaje o příběhu V zápalu vášně


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/3Kolekce37 U Diana Palmerová (Palmer, Diana)V zápalu vášněMaggie se vzpamatovává z těžkého a bolestného rozvodu. Rozhodne se nalézt klid na ranči Colemanových, kam ji i s dcerou Becky pozvala jejich rodinná přítelkyně Janet. Může zde ale dojít vytoužené pohody, když se bude každý den vídat s Janetiným synem Gabem, mužem, kterého už od dětství milovala? Maggie navíc neví, zda se za Gabeovým odtažitým vztahem k ní skrývá nenávist, nebo potlačovaná láska?
2012/4Romány12 S ADiana Palmerová (Palmer, Diana)V zápalu vášněNěžné zkouškyRanč, na němž se Maggie pokouší vzpamatovat z těžkého a bolestného rozvodu, jí vytoužený klid přinést nemůže. Jak by také mohl, když se zde každý den vidí Gabem, mužem, kterého už od dětství milovala? A jak má Maggie vědět, zda se za Gabeovým odtažitým vztahem k ní skrývá nenávist, nebo potlačovaná láska?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1586
Denní počet: 1
Počítáno od: 01.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace