Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - V zajetí módy

Zobrazuji údaje o příběhu V zajetí módy


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2013/7Romance990 B Nina Harringtonová (Harrington, Nina)V zajetí módyKdyž Mimi dostane nabídku předvést svou kolekci společenských šatů na nejprestižnější londýnské módní přehlídce, splní se jí její dávný sen. Netuší však, že celou charitativní akci pořádá a organizuje charizmatický fotograf Hal Langdon.
Hall, jenž se stále ještě vzpamatovává z nedávné nehody, rozhodně netouží po tom, aby se zamiloval. Ale Mimi se mu na pracovních schůzkách dostává stále víc pod kůži…
Den přehlídky se kvapem blíží a Mimi najednou znervózní. Bude se její kolekce lidem líbit? Nezavrhnou ji jako módní návrhářku? Hal je však přesvědčený, že jejich společná akce bude úspěšná. A je rozhodnutý Mimi podpořit, i kdyby ji měl na módní molo donést v náručí!

Počet zobrazených záznamů: 1

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 291
Denní počet: 1
Počítáno od: 14.07.2013

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace