Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - V zajetí doteků

Zobrazuji údaje o příběhu V zajetí doteků


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2004/1Romance584 B Karen Rose Smithová (Smith, Karen Rose)V zajetí dotekůBrooke Pennigtonová je obdařená darem, s jehož pomocí dokáže na místě vyléčit vážně zraněné zvíře. Zázračná energie ji naplňuje a tvoří součást její osobnosti, zároveň je však zdrojem značných problémů. Její nový zaměstnavatel Nate Stanton ji přijme vřele a Brooke se na veterinární klinice zalíbí. Upřímné přátelství a vzájemná náklonnost, která se mezi ní a Natem vytvoří, jí dávají naději, že by zde mohla najít trvalý domov. Je však Nateův cit natolik silný a opravdový, aby vydržel neobvyklost a mystičnost jejího daru?
2015/11Special na přání276 H AKaren Rose Smithová (Smith, Karen Rose)V zajetí dotekůBrooke má dar, s jehož pomocí dokáže na místě vyléčit vážně zraněné zvíře. Zázračná energie ji naplňuje a tvoří součást její osobnosti, zároveň jí ale způsobuje potíže. Setkání s Natem, jejím novým šéfem, jí dává naději, že by u něj mohla najít trvalý domov. Je však Nateův cit natolik silný a opravdový, aby unesl mystičnost jejího daru?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 803
Denní počet: 1
Počítáno od: 30.12.2007

Poslední modifikace 01.11.2015, 13:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace